Venkovní sauna

Přemýšleli jsme, jak Vám zpříjemnit pobyt v apartmánech a protože jsme milovníci saunování, volba byla jasná. Během prosince 2022 jsme nainstalovali venkovní finskou saunu a připravili chlazenou odpočívárnu.

Co můžete od takové venkovní sauny očekávat?

Nejedná se o klasické wellness centrum s vyhřívanou odpočívárnou, ale o saunu v přírodě, což má mnohaletou tradici v severských zemích. Dokonce ve Finsku tvrdí, že saunování venku má dvojnásobně pozitivní účinky na zdraví a organismus. Něco na tom asi bude, protože ve Skandinávii najdete venkovní saunu snad u každého domu.

Jaké má venkovní saunování výhody?

  • Pozorovali jste někdy z okna hvězdy a měsíc na nebi? Jak se mění barvy a tvary mraků? A teď si představte takové přírodní divadlo, které sledujete z pohodlí venkovní odpočívárny. Krásná představa, že?
  • Milujete prostor, volnost, rozhled? To vše Vám nabízí venkovní saunování. Má to své kouzlo, kterému velice rychle podlehnete.
  • Sauna se vytápí na 70-80 st., takže v ní vydržíte mnohem déle.
  • Jako rychlé zchlazování můžete využít sníh vedle sauny, který u nás bývá velmi často. A když sníh nebude, pak je u sauny džber s ledovou vodou, ze kterého se opláchnete, zabalíte se do prostěradla a deky a sednete si na pár minut do venkovní kryté odpočívárny. Než vypijete skleničku šampaňského, jste krásně vychlazeni. Na jaře budeme také instalovat venkovní sprchu.
  • V sauně budete sami, protože vždy rezervujeme na vybraný čas saunu pouze pro Vás

 

CENÍK pro naše ubytované hosty:

120 min. 600,- Kč

90 min. 450,- Kč

Zapůjčení prostěradla 30,- Kč

Zapůjčení fleecové deky 30,- Kč

Bohemia sekt /při včasném objednání/ 150,- Kč

Jizerky CARD

Jizerky CARD je karta hosta Jizerských hor. Návštěvníci s ní získají množství výhod a užijí si svoji dovolenou, pár dnů či prodloužený víkend, naplno!
Díky Jizerky CARD je možné čerpat zajímavé slevy či cenová zvýhodnění v Jizerských horách. Zajímavé bonusy nabízí Bobová dráha v Janově nad Nisou, která je otevřena celoročně, Bazén v Jablonci nad Nisou nebo oblíbené Muzeum hraček v Jiřetíně p/B v Jizerských horách, dále 20 % na vstup do Aquaparku Babylon nebo stejná sleva na jednorázový vstup do libereckého Dinoparku. Novým partnerm Jizerky CARD je například PALACE PLUS - jablonecká prodejna bižuterie či Muzeum hračky z Jablonce n/N.