Pension Rafael naleznete v klínu Jizerských hor, v centru lyžařského střediska Bedřichov.

Rodinný pension se 3 apartmány, 1 apartmánovým domkem a 1zahradním domečkem se nachází v dostupnosti všech důležitých míst zajišťující pohodlný pobyt v této obci. Ski areál Malinovka i s dětským vlekem, běžecké stopy, Infocentrum, dva místní obchody, řada restaurací, pošta, místní kostel, půjčovna lyží a kol se nachází maximálně do 300 m.
V areálu pensionu je velká, prostorná a upravená zahrada a to jak pro zimní radovánky, tak i letní vyžití, s dětským koutkem a pískovištěm, skluzavkou a houpačkami, dále pak trampolína, stolní tenis, otevřené ohniště s venkovním posezením a gril.

Lyžárna/kolárna je vyhřívaná a každý aprtmán má k dispozici vlastní vysoušeč obuvi. Zdarma je Wifi připojení, zapůjčení dětské postýlky a jídelní židličky, sáněk, bobů a dětských koloběžek. Možnost i zapůjčení dětských stolních her a knih. Pension je nekuřácký a domácí mazlíčci jsou vítáni. Jizerky nabízejí nesčetné množství běžeckých tras, v létě pak cyklostezek. V Bedřichově jsou pak také upravené tenisové kurty a místní koupaliště.

Typy na výlety v okolí

Fotogalerie okolí

Fotogalerie zázemí penzionu